Євросоюз готовий підтримати введення миротворців на Донбас - Могеріні

Федеріка Могеріні
Федеріка Могеріні
За словами Могеріні, саме Мінські домовленості надали план врегулювання ситуації на сході України Об этом сообщает planet-today.in.ua со ссылкой на СМИ.


Європейський союз підтримає введення миротворчої місії ООН на Донбас, якщо це допоможе в реалізації Мінських угод і врегулювання конфлікту.


Про це в інтерв’ю «Уніан» заявила очільниця європейської дипломатії Федеріка Могеріні.


При цьому вона зазначила, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ повинна мати доступ до всієї території України, в тому числі вздовж українсько-російського кордону, відповідно до свого мандату.


За словами Могеріні, саме Мінські домовленості надали план врегулювання ситуації на сході України і зупинили ескалацію конфлікту. Вона додала, що необхідно продовжувати реалізацію угод.


Нагадаємо, США не отримували від Росії оцінювання пропозицій розгортання на Донбасі миротворчої місії ООН після зустрічі Волкера та Суркова.


Раніше Курт Волкер заявив, що Росія вже не виключає можливість розгортання миротворчої місії ООН по всій території на Донбасі, включаючи російсько-український кордон.


До слова, після прийняття політичного рішення про миротворчу місію ООН на Сході України її розгортання займе щонайменше 6-10 місяців.


Нагадаємо, Україна не вестиме діалогу з представниками угруповань «ДНР» та «ЛНР» щодо розгортання миротворчої місії ООН в окремих районах Донецької і Луганської областей.


Раніше президент України Петро Порошенко підтвердив, що мав телефонну розмову з президентом РФ Володимиром Путіним, у ході якої йшлося здебільшого про обмін заручниками та розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі.


Читайте також матеріали:


Чого досяг Волкер на переговорах із Сурковим? Думки експертів


Миротворці на Донбасі: місія здійсненна?


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/jevrosoyuz-gotoviy-pidtrimati-vvedennya-mirotvorciv-na-donbas-mogerini-480035.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя