Порошенко підписав закон про спільний із Молдовою контроль на кордоні

четвер, 12 квітня, 2018, 14:01 Політика
  • Читать эту новость на русском
Порошенко підписав закон про спільний із Молдовою контроль на кордоні
Українсько-молдовський кордон. Фото: wikipedia.org
Українсько-молдовський кордон. Фото: wikipedia.org

Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про ратифікацію Угоди між Кабінетом Міністрів України та урядом Республіки Молдова про спільний контроль осіб, транспортних засобів, товарів та предметів у спільних пунктах пропуску через українсько-молдовський державний кордон». Об этом сообщает 54kanal.in.ua со ссылкой на СМИ.

«Україна та Молдова спростять перетин кордону для громадян обох країн. Для цього буде організовано спільний контроль на пунктах пропуску через українсько-молдовський держкордон. Відповідний Закон про ратифікацію Угоди підписав у присутності глави Уряду Республіки Молдова», – повідомив Президент у Твіттері.

Україна та Молдова спростять перетин кордону для громадян обох країн. Для цього буде організовано спільний контроль на пунктах пропуску через українсько-молдовський держкордон.

Відповідний Закон про ратифікацію Угоди підписав у присутності глави Уряду Республіки Молдова. pic.twitter.com/Uf6IRAcZwY

— Петро Порошенко (@poroshenko) 12 апреля 2018 г.

За повідомленням прес-служби АП, Порошенко у четвер, 12 квітня, провів зустріч з прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом.

Сторони обговорили актуальні питання двостороннього порядку денного. Зокрема, позитивно оцінили зростання товарообігу між двома країнами, який збільшився на 13% за підсумками 2017 року.

Співрозмовники висловились за якнайскорішу фіналізацію переговорного процесу стосовно укладання міжурядової угоди про забезпечення функціонування Дністровського комплексного гідровузла.

Окрему увагу було приділено деяким аспектам придністровського врегулювання.

Також було домовлено про посилення координації позицій в рамках Східного партнерства з метою прискорення процесу інтеграції до ЄС.


Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/04/12/poroshenko_pidpysav_zakon_pro_spilnyy_iz_moldovoyu_kontrol_na_kordoni_1303395”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя