МЗС: Словаччина продовжить підтримувати Україну щодо сфери безпеки та досягнення миру

п’ятниця, 13 квітня, 2018, 12:49 Світ

МЗС: Словаччина продовжить підтримувати Україну щодо сфери безпеки та досягнення миру

Фото: mfa.gov.ua
Фото: mfa.gov.uaСловаччина продовжуватиме надавати підтримку Україні у питанні досягнення миру та безпеки. Об этом сообщает glavport.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це повідомляє прес-служба МЗС.


«Словаччина продовжуватиме надавати підтримку Україні, зокрема, у питанні досягнення миру та безпеки», – йдеться у повідомленні за підсумками політичних консультацій у Києві заступника міністра закордонних справ України Василя Боднара із державним секретарем зовнішньополітичного відомства Словацької Республіки Лукашем Парізеком.


МЗС зазначає, що сторони обговорили актуальні питання українсько-словацьких відносин, зокрема, перспективи розвитку політичного діалогу, торговельно-економічну співпрацю, співробітництво в енергетичній сфері, шляхи розвитку міжрегіонального та транскордонного співробітництва.


У МЗС також акцентували, що з огляду на майбутнє головування Словацької Республіки в ОБСЄ з початку 2019 року, особлива увага в ході консультацій була приділена питанням розбудови співробітництва України з ОБСЄ та функціонування спеціальної моніторингової місії на Сході України.


Боднар та Парізек підписали План міжвідомчих консультацій між Міністерством закордонних справ України та Міністерством закордонних і європейських справ Словацької Республіки на 2018-2019 роки.
Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/04/13/mzs_slovachchyna_prodovzhyt_pidtrymuvaty_ukrainu_shchodo_sfery_bezpeky_ta_1304101”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя