Рада звільнила ЦВК

Рада звільнила ЦВК Об этом сообщает dneprcity.in.ua со ссылкой на СМИ.

Депутати Верховної Ради підтримали постанову про звільнення з посади 13 членів Центральної виборчої комісії, термін повноважень яких закінчився.

За відповідний проект постанови №4789-д в цілому проголосувало 278 народних депутатів.

Таким чином депутати звільнили із займаних посад 13 членів Центрвиборчому, термін повноважень яких давно збіг.

Серед них голова ЦВК Михайло Охендовський, його заступники Андрій Магера, Жанна Усенко-Чорна, а також члени ЦВК: Тетяна Лукаш, Тамара Астахова, Юрій Данилевський, Ігор Жиденко, Олександра Осадчук, Броніслав Райковський, Олександр Чупахін, Юлія Швець, Олександр Шелестов та Валерій Шелудько.

Водночас Олег Діденко та Катерина Махніцька продовжують виконувати обов’язки членів ЦВК, оскільки термін їхніх повноважень ще не закінчився.

#Рада8 прийняла Постанову "Про звільнення з посади членів Центральної виборчої комісії" pic.twitter.com/i94elI0GVX

— Верховна Рада України (@verkhovna_rada) 20 вересня 2018 р. Нагадаємо, 18 вересня депутати Верховної Ради проголосували за розширення складу Центральної виборчої комісії в Україні з 15 до 17 членів. 20 вересня після підписання ухваленого закону Президентом Порошенком він вступив в силу. До слова, склад ЦВК депутати Верховної Ради намагаються оновити вже не вперше. На початку липня розгорівся скандал, коли президентська фракція "Блок Петра Порошенка" практично у повному складі відмовилася знімати одну зі своїх кандидатур у члени Комісії і припинила брати участь у голосуваннях. Тоді Рада вперше зуміла прийняти рішення без голосів правлячої партії.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Rada_zvilnila_TSVK_273822.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя