«Київпастранс» придбає нові низькопідлогові трамваї та автобуси


У жовтні 2018 року КП «Київпастранс» оголосить міжнародний тендер на купівлю трамваїв та автобусів, пише прес-служба КП «Київпастранс». Об этом сообщает infpolk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Україна та Європейський інвестиційний банк (ЄІБ) уклали фінансову угоду, що вступила в силу 11 травня 2017 року на фінансування проекту «Міський громадський транспорт».


Ці кредитні кошти призначені для модернізації рухомого складу громадського транспорту. Тож «Київпастранс» планує оголосити тендер на поставку нових низькопідлогових трамвайних вагонів на загальну суму 24 млн 900 тисяч євро та низькопідлогових автобусів (18 млн 600 тисяч євро).


Транспортники планують придбати трамваї довжиною 30-34 метри. Мінімальна місткість трамваю — 300 пасажирів, автобусу — 95 пасажирів (з розрахунку 8 пасажирів на один квадратний метр).


Довжина автобусів сягатиме 12 метрів та 18,5 метрів. Крім того, автобуси, що будуть поставлені до 2020 року, повинні відповідати стандартам Євро-5. І трамвай, і автобус мають бути обладнані системою відеоспостереження.


Читайте також: Оголошено тендер на закупівлю трамваїв для Києва за 430 мільйонів. Пояснюємо, що з ним не так.
* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2018/10/04/kiyivpastrans-pridbaye-novi-nizkopidlogovi-tramvayi-ta-avtobusi/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя