Землетрус в Індонезії: Кількість жертв збільшилась до 1648 осіб

Землетрус в Індонезії: Кількість жертв збільшилась до 1648 осіб
Пошукова операція триває на прохання лідерів громад, релігійних лідерів та місцевих органів влади Об этом сообщает online369.in.ua со ссылкой на СМИ.


Міністр-координатор з питань політики, юстиції та безпеки Індонезії Віранто заявив, що число жертв землетрусу і цунамі на індонезійському острові Сулавесі досягло 1648 осіб. Про це повідомляє місцевий портал Detiknews.


Зі слів Виранто, ще 563 людини числяться зниклими без вісті.


Також він зазначив, що всі раніше знайдені загиблі були поховані. Він закликав не зберігати тіла жертв, а негайно їх ховати. Віранто додав, що для загиблих були організовані спільні могили, але за проханнями сімей багатьох загиблих ховали в інших місцях.


Міністр повідомив, що пошукова операція триває на прохання лідерів громад, релігійних лідерів та місцевих органів влади, але був встановлений термін її проведення. Він пояснив, що по закінченню часу, райони будуть визнані місцем масового поховання.


Як раніше повідомлялося, 28 вересня в Індонезії стався потужний землетрус, в результаті якого загинули більше тисячі чоловік.


Консульська служба Міністерства закордонних справ України повідомила, що українців серед жертв і постраждалих в результаті землетрусу в Індонезії немає.


У свою чергу ООН виділила Індонезії 15 млн доларів для ліквідації наслідків цунамі і землетрусу.Також стало відомо, що 2 жовтня в Індонезії зафіксували три нових потужних землетруси.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/zemletrus-v-indoneziji-kilkist-zhertv-zbilshilas-do-1648-osib-534043.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя