Верховний суд України визнав законним користування авто на "євробляхах"

Представники феміди наголосили, що у Митному кодексі не йдеться про порушення щодо товарів, які ввезені тимчасово.

Об этом сообщает donday.in.ua со ссылкой на СМИ.

Верховний суд визнав законним користування автомобілем з іноземною реєстрацією, який ввезений в Україну з метою транзиту. Про це повідомляє прес-служба суду, передають Патріоти України.

Таке рішення Верховний суд ухвалив на початку жовтня у справі за позовом Михайла Козинця проти митниці. Чоловік просив скасувати постанову, якою його визнали винним у порушенні митних правил та оштрафували на 8500 гривень.

"Позивач, будучи власником автомобіля з реєстраційним номером Естонії і не знятого там з реєстрації, 26 лютого 2016 року ввіз цей автомобіль на митну територію України… з метою транзиту", – пояснюють у суді. Водночас, під час судових засідань чоловік визнав, що ввіз автівку для тривалого користування, а режим "транзит" заявив, щоб уникнути необхідності розмитнення.

Ще у 2016 році суд першої інстанції на Хмельниччині встав на бік водія, але пізніше апеляційний суд все ж визнав його винним. У свою чергу, Верховний суд наголосив, що у Митному кодексі не йдеться про порушення щодо товарів, які ввезені тимчасово. Тобто у користуванні нерозмитненою автівкою на "євробляхах" відсутнє порушення законодавства.Джерело статті: “http://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/vsu-vyznav-zakonnym-korystuvannia-avto-na-ievrobliakhakh-251688.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя